Xhesilda

  • 0 Vlerësime

Përshkrim

Logopede Xhesilda Hysa
E diplomuar dhe e licensuar prane Universiteti te Mjeksise ne Tirane.

Ne dispozicionin tuaj per tju ndihmuar ne cdo veshtiresi qe ju keni !
Se bashku cdo sfide behet me e lehte !

Shërbimet

Dëshironi të lini një vlerësim për këtë profesionist?

Hyr për të lënë një vlerësim